Szybka i bezpieczna podróż do Dani

Podróżujący zawsze spotykają się z dylematem, którego przewoźnika wybrać. Firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się przewozami osób oraz przeprowadzkami na traktach międzynarodowych, to nie wszystko. Jakie warunki powinny spełniać busy do Danii, aby czas płynął szybko i w zadowoleniu? Oto, sześć cech dobrego przewoźnika, które sprawią, że transport na trasie Dania — Polska będzie przyjemnością.

dubaj transport

Regularne wyjazdy. Szybkie busy na trasie Polska — Dania

Specjalnością naszej firmy Dubaj Transport jest transport na trasie Dania — Polska, dlatego też wyjazdy i powroty odbywają się regularnie i terminowo. Busy o kierunku Polska - Dania wyjeżdżają RANO w niedziele, wtorki i piątki z miast znajdujących się w województwach takich jak: zachodniopomorskie, pomorskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie. Częściowo obsługujemy też województwo lubuskie. Natomiast busy ukierunkowane na trasę Dania — Polska wyjeżdżają WIECZOREM w niedziele, wtorki, piątki, a także RANO w środy i soboty.

Transport Polska — Dania odbywa się po drogach szybkiego ruchu, więc czas przeznaczony na przejazd jest niezmienny, a sama podróż przebiega bezproblemowo, co sprawia, że nie musimy zachęcać klientów dbających o terminowość do naszych usług. Nasi podróżni nie muszą też borykać się z przesiadkami i rezerwacją drogich biletów lotniczych w odległym terminie, co wpływa na wyjątkowe zainteresowanie naszymi przewozami. Jednak warto wcześniej zadzwonić, uzgodnić podróż i zarezerwować bilet na busy na trasie Dania - Polska.

dubaj transport

Bezpieczne i komfortowe podróże busami z Danii do Polski

W parze z szybkością podróżowania z naszą firmą Dubaj Transport jedzie bezpieczeństwo. To dla nas szalenie ważna kwestia, dlatego nasze busy, które wypuszczamy z Polski do Danii, są nowoczesne, z gwarancją spokojnej podróży. A i tak przed każdym wyjazdem przechodzą kontrolę techniczną.

Nasze busy jeżdżące na trasie Dania — Polska typu 9-osobowy Opel Vivaro lub także 9-osobowy Fiat Ducato posiadają pasy bezpieczeństwa, o których przypominamy podróżnym, wygodne fotele i wbudowaną klimatyzację, która umila czas, szczególnie w upalne dni. Wygodny transport nie zapewnią tylko urzekające widoki zza szyby, dlatego nasze busy są wyposażone w system audio, który sprawia, że podróż mija szybko i komfortowo, nawet jeśli przed nami wiele kilometrów z Polski do Danii.

dubaj transport

Elastyczny transport z bonusami Dania — Polska

Nieocenioną cechą dobrego przewoźnika jest jego elastyczność w podejściu do klienta. Nasza firma zdaje sobie sprawę z potrzeb podróżujących, dlatego dostosujemy się, nie tylko transportując niestandardową paczkę z Danii do Polski. Dodatkowo doceniamy grupy większe niż 3 osoby rabatami. Krótko mówiąc, firma Dubaj Transport została stworzona po to, by przejazdy naszymi busami przynosiły radość wszystkim podróżującym. W końcu naszym celem jest Dania, kraj szczęścia.

Informacje i rezerwacje przewozu osób i paczek na trasie Polska — Dania pod numerem telefonu:
tel. +48 692-488-177 | tel. +48 664-999-618