Busy do Danii – Bydgoszcz

Szybka i bezpieczna podróż z Bydgoszczy do Dani

Wybierając odpowiedniego przewoźnika, zwraca się uwagę na cenę i dodatkowe rabaty, ale nie tylko. Ważne jest bezpieczeństwo, wygoda podczas podróży oraz miła obsługa. W końcu rezerwując busy do Danii, nie sprawiamy sobie krótkiej wycieczki po Bydgoszczy, rodzinnym mieście, ale wyjazd zagranicę. Czy zgadniecie, co to wszystko oznacza dla naszej firmy Dubaj Transport?

//dubaj-transport.pl/wp-content/uploads/2017/08/opt14.jpg

Atrakcyjna podróż. Busy z Bydgoszczy do Danii

Terminowość, komfort i bezpieczeństwo podróży, a często chęć dostosowania się do potrzeb podróżnego, to cel, który realizujemy podczas każdego przejazdu na trasie Polska — Dania. Szalenie ważne jest dla nas zadowolenie klientów, bo zdajemy sobie sprawę, że nasze busy do Danii startujące z różnych miast w Polsce, m.in. z Bydgoszczy zapowiadają najlepszą przygodę, a często nowe życie w kraju słynącym ze szczęścia.

Troszczymy się o to, żeby nasi podróżujący czuli się najlepiej. Dlatego 9-osobowe busy do Danii wyposażone są w miękkie fotele pozwalające na bezproblemowe zachowanie pozycji siedzącej, pasy bezpieczeństwa, klimatyzację chłodzącą i ogrzewającą. Dodatkowo w busach zamontowany jest system audio uatrakcyjniający czas podróżnych z Bydgoszczy.

//dubaj-transport.pl/wp-content/uploads/2016/11/opt2.jpg

Miłe przeprowadzki. Z Bydgoszczy busy do Danii

Jednak to nie wszystko! Nasze busy do Danii spełniają normy bezpieczeństwa, a kierowcy są mili i pomocni na każdym etapie podróży. Dużą wagę przywiązujemy także do elastyczności wobec indywidualnego klienta oraz firmowych grup rozważających delegację. Jesteśmy gotowi dostosować warunki współpracy i ceny przewozu paczek o niestandardowych wymiarach lub wadze. Zwykle przewozimy paczki do 30 kg, ale jeśli jest potrzeba dokonania z naszą pomocą przeprowadzki z Bydgoszczy do Danii, wystarczy skontaktować się i ustalić szczegóły. Oczywiście można liczyć na konkurencyjne ceny i rabaty na bilety, chociażby dla grup większych niż 3 osoby.

Busy do Danii, paczki i przeprowadzki z Bydgoszczy.
Informacje i rezerwacje:
tel. +48 692-488-177 | tel. +48 664-999-618