Przewozy osób do Dani. Najlepsza oferta na rynku!

Szykuje się przeprowadzka i potrzebny jest transport międzynarodowy? Życie potrafi płatać figle, ale na szczęście jest solidna firma Dubaj Transport, na której można polegać. Nasze busy o kierunku Dania regularnie wyjeżdżają z Zachodniopomorskiego, ale jesteśmy gotowi podjąć indywidualną współpracę, uzgadniając przewozy, ceny za bilet lub paczkę.

Nasze busy typu Opel Vivaro lub Fiat Ducato kursujące na trasie ZachodniopomorskieDania zabierają na pokład osoby prywatne, zorganizowane i firmowe grupy, bagaże podróżne pasażerów oraz paczki, na które czeka odbiorca w miejscu docelowym. Zwykle wysyłane są paczki do 30 kg, jednak nie ma przeszkód, aby transportować najpierw do Niemiec, a potem do Danii niestandardowe pakunki. Wystarczy omówić szczegóły przez telefon.

dubaj transport

Transport do Niemiec z Zachodniopomorskiego

Busy z województwa zachodniopomorskiego wybierając kierunek Dania, wyjeżdżają w niedziele, wtorki, piątki rano, natomiast powroty odbywają się także rano we środy i soboty, lub wieczorem w niedziele, wtorki, piątki. Transport z Zachodniopomorskiego najpierw zmierza do Niemiec, a potem do Danii. Nasze busy jadą przez miasta północnych Niemiec takie jak: Berlin, Hamburg, Lübeck, Rostock, Kiel, Wittstock / Dosse, Nieblüll, Elmshorn, Leck, Wisemar, Bergendorf, Hannover, Wolfsburg. Dlatego też z powodzeniem można zarezerwować nasze busy nie tylko na trasę Polska — Dania, ale także na Dania — Niemcy.

Jakie busy do Danii kursują z Zachodniopomorskiego?

Nasza flota to sprawne busy o podwyższonym standardzie. Przecież Dania, kraj szczęścia zobowiązuje. Wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, klimatyzację stwarzającą optymalne warunki latem i zimą, oraz system audio zapewniający rozrywkę podczas podroży. Posiadamy też uprawnienia do przewozu osób w Polsce oraz na traktach międzynarodowych, a nasi kierowcy dodatkowo odznaczają się wysoką kulturą osobistą i chęcią udzielenia informacji lub pomocy na każdym etapie transportu do Niemiec, a potem do Danii.

dubaj transport