Z Kołobrzegu do Dani - szybko, tanio i wygodnie

Dubaj Transport to firma specjalizująca się w przewozach osób i paczek do Danii, kraju słynącego ze szczęścia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze busy do Danii były miłą zapowiedzią wspaniałej przygody. Brak przesiadek, terminowość, nigdy nieodwoływane przejazdy. Zrobimy wszystko, żeby nasi podróżni miło wspominali nasze busy do Danii i wyjazd z Kołobrzegu. Jednak aby tak było, trzeba pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości.

dubaj transport

Busy do Danii. Wyjazd Kołobrzeg

Nasze busy do Danii wyjeżdżają regularnie z różnych miast północnej Polski, z Kołobrzegu również, więc na pewno nie będzie problemu z organizacją wycieczki. Nasze przewozy odznaczają się terminowością, szczególnie gdy busy do Danii typu 9-osobowy Opel Vivaro lub 9-osobowy Fiat Ducato poruszają się drogami szybkiego ruchu.

Z Kołobrzegu startujemy w niedziele, wtorki i piątki rano. Natomiast powroty odbywają się w niedziele, wtorki i piątki wieczorem lub środy i soboty rano. Mimo ustalonych terminów wyjazdów jesteśmy skłonni zawrzeć indywidualną współpracę z klientem i dostosować się do wyjątkowych potrzeb, ale nigdy nie odwołujemy kursów.

dubaj transport

Co oferują nasze busy do Danii? Kołobrzeg

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę kierowców. Zawsze służą pomocą i informacją. To nasi kierowcy sprawiają, że podróż przebiega w miłej atmosferze. Doświadczenie na drogach i sprawdzony trakt Kołobrzeg — Dania gwarantują bezproblemowe dotarcie do celu. Na komfort wpływa też wyposażenie naszej floty. Busy do Danii kursujące z Kołobrzegu posiadają wygodne fotele, pasy bezpieczeństwa i klimatyzację chłodząco-grzejącą zimą. Dodatkowo busy do Danii posiadają system audio, który sprawia, że podróż wydaje się krótsza.

Specjalizujemy się nie tylko w przewozach indywidualnych osób lub grup zorganizowanych. Nasze busy do Danii przewożą też paczki. Zwykle ważą do 30 kg, ale wystarczy skontaktować się z nami, by ustalić cenę przewozu paczek niestandardowych. Krótko mówiąc, przeprowadzka z Kołobrzegu do Danii to dla nas nie problem.